• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

En sık görülen 5 rüya ve tabirleri!

en-sik-gorulen-5-ruya-ve-tabirleri

En sık görülen rüyalar serimize devam ediyoruz! Bugün yine bir birinden önemli 5 rüyayı sizler için derledik!
24 Şubat 2015 Salı 11:17

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, rüya sahibinin dünya halinin genişlemesine, geçim ve nasibinin çok olmasına işaret eder. Bir kimsenin rüyada evinin ve odalarının genişlediğini görmesi de hayırdır. Rüyada görülen ev, rüya sahibinin dünya hali olarak yorumlanır. Güzel, ferah ve aydınlık ev görmek, güzel ve tatlı bir hayata işaret eder.

RÜYA TABİRLERİ 

Rüyada Fındık Görmek

Bir kimsenin rüyada fındık görmesi, cömert, zengin ve insanların arasını birleştiren bir insana işaret eder. İbn-i Sirin’e göre; rüyada fındık görmek, mal ve servete işaret eder. Bazı kere de fındık görmek, güçlükle elde edilen mala işarettir. Çünkü fındığı kırmadan içini yemek mümkün değildir ve meşakatlidir.

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek, eş ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyada kendisine bir güvercin hediye edildiğini görmesi, uzak bir yerden gelecek mala ve rızka işaret eder. Yine rüyada, kendisine bir güvercinin uçup geldiğini görmek, uzak yerden gelecek habere işaret eder.

Rüyada Halı Görmek

Bir kimsenin rüyada halı görmesi, dünyalık mal ile tabir edilir. Yani rüyada halı görmek, dünya nimetlerine işaret eder. Rüyada halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüyada halı görmek, zenginlik, bolluk, kısmet ve başarı ile tabir edilir. İbn-i Sirin’e göre; yere büyük bir halı serdiğini ve bu halinin kendi malı olduğunu görmek, nimet ve bolluk içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Irmak Görmek

Bir insanın rüyada akıp giden bir ırmak görmesi, günlerin ve zamanın akıp gitmesine işaret eder. Yine bir insanın rüyada büyük bir ırmağa düştüğünü görmesi, geçici bir keder ve üzüntüye işaret eder. Irmaktan yüzerek çıktığını görmek, işlerin selametine ve ele geçecek rızka işaret eder.Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/en-sik-gorulen-5-ruya-ve-tabirleri--gundem-2018578/Etiketler: bugün
Haber okunma sayısı: 3147Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SAMSUN - HAVA DURUMU

SAMSUN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ