• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SAMSUN HABERLERİ

Sedat Şahin'e 3 Kere Müebbet ve 40 Yıl 5 Ay Hapis Cezası

sedat-sahine-3-kere-muebbet-ve-40-yil-5-ay-hapis-cezasi Sahra operasyonu kapsamında yargılanan Sedat Şahin, "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, kasten adam öldürmeye azmettirmek, yağma, hürriyeti tehdit" suçlarından 3 kez müebbet ve 40 yıl 5 ay hapisle

OMÜ Dünyada İlk 1000 Üniversite Arasında

omu-dunyada-ilk-1000-universite-arasinda Samsun 19 Mayıs Üniversitesi ; URAP Alan Sıralaması Tıp, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Temel Bilimler, Yaşam Bilimleri ve Ziraat/Çevre alanlarına yaptıkları katkı bakımından ilk 1000'e giren dünya

Samsun Eczacılar Odasından Basın Açıklaması

samsun-eczacilar-odasindan-basin-aciklamasi DEMOKRATİK MESLEK ÖRGÜTLERİNİ İŞLEVSİZLEŞTİRECEK DÜZENLEMELERDEN VAZGEÇİLMELİDİR.

Aç kalan köpekler birbirini parçaladı

ac-kalan-kopekler-birbirini-parcaladi Samsun’un Vezirköprü İlçesinde bulunan hayvan barınağında aç kalan köpekler bir birine saldırdı.

Samsunspor'dan Semih Şentürk açıklaması

samsunspordan-semih-senturk-aciklamasi Samsunspor Yönetim Kurulu, “Samsunspor Kulübü olarak bu zamana kadar Semih Şentürk ile ne transfer görüşmesi yaptık ne de böyle bir teklifi kendisine ilettik” açıklamasında bulundu.

Diş Hekimliği Mezuniyet Töreni Yapıldı

dis-hekimligi-mezuniyet-toreni-----yapildi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim gören 58 öğrenci mezun oldu.

Sarp Group'tan Samsun'a Proje

sarp-grouptan-samsuna-proje Sarp Group, TOKİ projeleri kapsamında Samsun’da inşaa edilecek yeni bir projeye start veriyor.

Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Özel Yetenek Sınavı İle Öğrenci Alacak

yasar-dogu-beden-egitimi-ve-spor-yuksekokulu-besyo-ozel-yetenek-sinavi-ile-ogrenci-alacak Samsun 19 Mayıs Üniversitemiz Bünyesinde Bulunan Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na 2013-2014 Eğitim-Öğretim dönemi için “Özel Yetenek Sınavı” ile toplam 315 öğrenci alınacak.

Samsunspor transfere hızlı başladı

samsunspor-transfere-hizli-basladi Samsunspor, Denizlispor’dan Ahmet Burak Solakel, ve Adana Demirspor’dan Taha Yalçıner’le 2’şer yıllık sözleşme imzaladı. Kırmızı-Beyazlılar ayrıca sözleşmesi sona eren Musa Aydın da 2

KARADENİZ DİRENİYOR - ‘Elektrik her şey değil ama su yaşam kaynağı’

karadeniz-direniyor---elektrik-her-sey-degil-ama-su-yasam-kaynagi Kamilet Vadisi’ne HES yapılmaması için mücadele veren köylüler, “Buradan su akmazsa balıklar ve kurbağalar neyle beslenecek! Canlılar öldüğünde neler olur, hiç düşündünüz mü? Elektrik her

OMÜ Bosna Hersek’te Yeni İşbirliği Anlaşmalarına İmza Attı

omu-bosna-hersekte-yeni-isbirligi-anlasmalarina-imza-atti OMÜ Heyeti ilk olarak Bosna Hersek’teki en uç noktada bulunan Bihaç Üniversitesini ziyaret etti. Üniversiteler arasında ikili işbirliği protokolünün imzalanmasının ardından, Rektör Prof. Dr. Hüseyin

Bafra da Trafik Kazası

bafra-da-trafik-kazasi Samsun’un Bafra ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Samsun'lu reklam Yazarı Adalet Arıyor !

samsunlu-reklam-yazari-adalet-ariyor- Noter Onaylı ‘Rüya’ Rüya senaryosunu kopyaladığı iddiasıyla Coca Cola’yı 2006 yılında Samsun’da mahkemeye veren 57 yaşındaki Alaçamlı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci, Gazeteci Hasan Sancak

Asker ameliyathaneye girdi doktor istifa etti

asker-ameliyathaneye-girdi-doktor-istifa-etti Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi ameliyathanesinde mahkum krizi istifa getirdi.

Samsun da Bomba Paniği

samsun-da-bomba-panigi Uzun süredir duran bir valizi fark eden vatandaşlar içinde bomba olma ihtimali üzerine polise haber verdi.

O saldırganlar sarhoş çıktı serbest kaldı

o-saldirganlar-sarhos-cikti-serbest-kaldi Ordu’da, Gezi Parkı eylemcilerine destek veren gruba hakaret eden ve kişilerin alkollü ve sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

Ordu’da çadırlara bıçaklı saldırı

orduda-cadirlara-bicakli-saldiri Ordu’da, Gezi Parkı eylemlerine destek veren bir grup genç, Atatürk Parkı İlk Adım Anıtı önünde iki gün önce çadır kampı kurdu.

Tıp ve Biyolojide Elektromanyetik Alan Tartışmaları Sempozyumu Düzenlendi

tip-ve-biyolojide-elektromanyetik-alan-tartismalari-sempozyumu-duzenlendi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Türk Stereoloji Derneği tarafından düzenlenen “Tıp ve Biyolojide Elektromanyetik Alan Tartışmaları” adlı sempozyum, OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde

OMÜ Ziraat Fakültesi Mezuniyet Töreni

omu-ziraat-fakultesi-mezuniyet-toreni Bu yıl 33. mezunlarını veren Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi, 2012-2013 eğitim öğretim yılında mezun olan 273 öğrencisinin mezuniyet sevincini yaşadı.

Samsunspor Kongresi Ertelendi

samsunspor-kongresi-ertelendi Samsunspor, olağanüstü kongresi yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SAMSUN - HAVA DURUMU

SAMSUN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ