• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Trabzonspor forma satışında rekora koşuyor

trabzonspor-forma-satisinda-rekora-kosuyor

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, forma satışında 45 bin rakamına ulaştıklarını söyledi.
14 Eylül 2017 Perşembe 12:39

Alp, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un haziranda beyaz,  temmuzda parçalı, ağustos ayında ise çubuklu olarak satışa sunduğu yeni sezon  formalarının rekor kırdığını belirtti.
 
Forma satışlarından yaklaşık 2,5 milyon lira gelir elde edildiğini  kaydeden Alp, "Trabzonspor'un kendisine ait mağazalar ve bayilerde satışa  çıkardığı formalarda 45 bin rakamına ulaşıldı. Geçen sezon bu rakam, çocuk  formalarıyla birlikte toplamda 53 bindi. Yeni sezon formalarındaki satışların  içine çocuk formaları dahil değil. O formalar da birkaç gün içerisinde  mağazalardaki yerini alacak." dedi.
 
Alp, taraftarlara teşekkür ederek, "TS Club, tarihinin en iyi forma  satışını yakalayabilir. Çocuk formalarının da satışa çıkmasıyla bu sezona yönelik  satış rakamı, tahmini 100 bini bulabilir." diye konuştu.
 
"En fazla talep parçalı formaya"
Alp, en fazla talebin parçalı formaya olduğuna işaret ederek, "Bu  formamızı beyaz takip ediyor. Çubuklu formanın satışının yükselmesi gerek. Çünkü  çubuklu bizim tarihimizde önemli yere sahip. Haliyle taraftarlarımızdan forma  tercih ederken çubukluya da ayrıca ilgi göstermelerini rica ediyoruz." ifadesini kullandı.
 
Efsane çubuklu formayı yeniden satışa sunacaklarını belirten Alp,  şunları kaydetti:
 
"Çalışmamız bitti. Yaklaşık 15 gün içerisinde satışa sunacağız ama bu  formalar bayilerde olmayacak. Kulübümüze ait mağazalarda satılacak.  Taraftarlarımızın da efsane çubukluya büyük bir ilgi göstereceğine inanıyoruz."
 
Mehmet Yiğit Alp, TS Club'ın hem mağaza hem de bayilik anlamında geniş  bir yelpazeye doğru gittiğini vurgulayarak, Türkiye'nin her bölgesine gitmek,  oradaki taraftarlara ürünleri satmak istediklerini, yeni bayilikler ve mağazalar  üzerinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.
 


Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-forma-satisinda-rekora-trabzonspor-2519325-skorerhaber/
Haber okunma sayısı: 1347Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SAMSUN - HAVA DURUMU

SAMSUN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ